آنچه شما  با

آموزش طراحی پوستر ایجاد خواهید کرد

این آموزش ابتدا در فوریه 2011 به عنوان آموزش Tuts + Premium منتشر شد. هم اکنون برای مشاهده رایگان در دسترس است. اگرچه این آموزش از جدیدترین نسخه Adobe Illustrator استفاده نمی کند ، اما تکنیک ها و روند آن هنوز هم مرتبط است.

در این آموزش نگاهی به طراحی و سبک طراحی پوستر جهانگردی در دهه 1950 می پردازیم. ما به ویژگی های تایپوگرافی و ترکیب پوسترهای اواخر دهه 50 می پردازیم و سپس از تکنیک های مدرن ارائه دیجیتال برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی تبلیغاتی در زمینه گردشگری استرالیا استفاده خواهیم کرد.https://design.tutsplus.com/tutorials/create-a-retro-style-airline-destination-travel-poster--vector-4303

عاشق طرح پوستر یکپارچهسازی با سیستمعامل؟ سپس انتخاب باورنکردنی پوسترهای یکپارچهسازی با سیستمعامل موجود را از طریق GraphicRiver بررسی کنید. یا کمک های حرفه ای طراحی را از Envato Studio برای تمام نیازهای شما درخواست کنید.
قبل از اینکه شروع کنیم

سفر هوایی قدری لوکس بود که در دهه 1950 میلادی توسط همه قابل دستیابی نبود ، اما عظمت و شوق و هوایی که توسط تبلیغات تبلیغاتی آن زمان ایجاد شده ، تخیل نسلی را به خود جلب کرد. خطوط هوایی با به تصویر کشیدن تجربه پرواز از طرق مختلف ، اعم از پروازهای فانتزی ، صحنه بین جلدی مسافرانی که به سبک فضا پرواز می کنند ، یا لوکس بودن تبلیغات کاملی را نشان می دهد که راحتی و فروپاشی مسافران منتظر دست و پا است.

هرگز کوتاه از یک مباشرت زیبا ، استفاده از تصویر شخصیت به شدت برجسته شد ، زیرا چهره شرکت هواپیمایی بخشی جدایی ناپذیر در اکثر کارزارها بود ، تصویری از کمال در انتظار مسافران خوشحال.

متن زیبا و پررنگ ، آگهی ها را با یک خط یا خط تند و تیز آراسته می کرد ، تایپوگرافی یک هویت قوی برای هر مارک است ، اسکریپت را با سهولت و روان بودن مورد علاقه ، تأثیرگذاری اما نرم و کاریزماتیک قرار می دهد. این آهنگ های هیجان انگیز و پویا اصول اساسی را در خود جای داده اند که چشم و تصویر را به خود جلب می کند.

ما می توانیم اصول آموخته شده از میراث غنی پوسترهای مسافرتی را در پروژه های جدید بکار گیریم و برای همین منظور می خواهم نحوه ایجاد یک پوستر جدید سفر را به شما نشان دهم. این یکی برای استرالیا است ، کشوری که هیچ کمبودی از ویژگیهای بازخرید ندارد و فرهنگ آفتاب و ماسه آن تاثیری در پالت رنگ ما خواهد داشت.

تحقیق: از مرورگر تبلیغاتی پرنعمت ، منبع عالی (و رایگان) الهام بخش دیدن کنید.
1. چگونه می توان ایده خود را تحقیق و ترسیم کرد
تبلیغات
مرحله 1

ابتدا یک تحقیق کمی در مورد استرالیا انجام دادم و با استفاده از ترکیب های اصلی ، همیشه در حالی که اصول تبلیغات پرنعمت را در ذهن داشته باشید ، طرح هایی از ایده ها را طراحی کردم.
بازی با آهنگهای مختلف
گام 2

این ترکیب شامل بسیاری از تصاویر نقطه POI (نقاط مورد علاقه) بر روی نقشه است ، بنابراین با مشاوره وب سایت های مختلف گردشگری من نکات کلیدی را برای طراحی جمع کردم.
نقاط مختلف مورد علاقه را ترسیم کنید
2. نحوه تهیه سند شما
مرحله 1

وقتی همه طرح هایم را با هم جمع کردم ، تصاویرم را که آماده Illustrator بود ، اسکن کردم.

مرحله بعدی ساختن یک لایه راهنما است: طرحهای اسکن شده را در Illustrator قرار دهید ، ترتیب دهید تا روی بوم بچسبانید و به راحتی بکشید ، Opacity را تا حدود 80٪ پایین بیاورید و حالت Blending Mode را چند برابر کنید.
طرح های خود را روی مقوا قرار دهید
گام 2

بعد ، یک لایه جدید برای زمینه در زیر لایه راهنمای ما بسازید. با استفاده از ابزار مستطیل (M) و رنگ فیروزه ای به عنوان Fill (بدون سکته مغزی) ، یک شکل را برای پوشاندن بوم بکشید. اکنون ما زمینه ی اقیانوس خود را داریم.

در تصویر زیر می توانید پالت رنگی را که من استفاده می کنم مشاهده کنید ، اما اگر ترجیح می دهید می توانید موارد دلخواه خود را انتخاب کنید.
رنگ های خود را انتخاب کنید
3. چگونه نقشه خود را ایجاد کنید
مرحله 1

بعد باید نقشه را ایجاد کنیم. نگاهی ساده به این موضوع انداختم. به نظر نمی رسد که این یک نقشه دقیق باشد ، بنابراین با تشخیص ابزار قلم (P) می توانید شکل قابل تشخیص ماسه زمین را خشن کنید. برای این کار از یک رنگ زرد گرم استفاده کنید.
از ابزار Pen برای ترسیم توده زمین استفاده کنید
گام 2

با استفاده از ابزار Segment Line (\) ، مناطق ناهموار استرالیا را مشخص کنید. Stroke Weight را بر روی 2 pt تنظیم کرده و Dashed Line را تیک بزنید ، مطمئن شوید که آن را روی Round Cap و Round Join تنظیم کنید.
مرزهایی را با خط خراب ایجاد کنید
مرحله 3

نقشه را کپی کرده و در پشت (Command-C> Command-B) کپی کنید ، رنگ آن را به سفید تغییر دهید و یک سکته مغزی سفید 4 پتی نیز اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که Align Stroke to Outside انتخاب شده است. اکنون باید مانند یک خط ساحلی یک مرز سفید در اطراف نقشه داشته باشیم.
یک طرح سفید اضافه کنید
مرحله 4

بعد ، کپی و چسباندن پشت یک کپی از شکل خط ساحلی ما و سه برابر وزن سکته مغزی را افزایش دهید. شکل را گسترش دهید (Object> Expand> Expand Appearance).

اکنون ما قصد داریم شکل را به نقاط نیمکره تبدیل کنیم. این روند چندین بار در طول دوره آموزشی انجام می شود ، اما من فقط یک بار آن را توضیح می دهم ، و شما می توانید در صورت نیاز به آن مراجعه کنید.

برای ایجاد نقاط halftone ، ابتدا انتخاب را به رنگ خاکستری از خصوصیات زیر تغییر دهید: C = 0 M = 0 Y = 0 K = 30. سپس به Effects> Effects Photoshop> Pixelate> Color Halftone بروید. در صفحه تنظیمات ، موارد زیر را تغییر دهید: حداکثر. شعاع تا 15 و همه کانالها را بر روی 1. کلیک کنید و اکنون باید شکل سیاه و سفید متراکم داشته باشید.

اکنون به گزینه Object> Expand Appearance بروید ، و Live را با استفاده از تنظیماتی مانند Simple Trace یا جزئیات Illustr شکل زنده را ردیابی کنید

واتی که سفید را نادیده می گیرد. اکنون شکل را گسترش داده و باید یک بافت چاپی دلپذیر و برش خورده داشته باشید.

آن را سفید کنید و کمی آن را از ماسه زمین جبران کنید.
یک نیمه اضافه کنید
مرحله 5

با استفاده از رنگهای نارنجی قوی ، از نقاط جدید halftone جدید ما کپی کنید. سپس مجدداً جبران شود - این لایه دیگری از ابعاد را به نقشه غیر مسطح ما اضافه می کند.
خاموش تنظیم نیمه!
4- چگونگی توصیف نقاط مورد علاقه
مرحله 1

یک لایه جدید در بالای نقشه ایجاد کنید — این لایه شامل عناصر POI خواهد بود. با روشن شدن لایه Guide ، در طرحها ، با استفاده از ابزار Pen برای ردیابی اشکال اصلی ، آنها را ردیابی کنید.
خلق شخصیت
گام 2

کار خط جزئیات را با ابزار Blob Brush (Shift-B) اضافه کنید. می توانید برخی از عناصر POI را با استفاده از همان اثر نقطه halftone یک سایه ساییده کنید.

نکته: بر روی آی Blob Brush Tool در نوار ابزار ، دوبار کلیک کنید تا پانل تنظیمات ظاهر شود و حساسیت به فشار را فشار دهید تا خطوط مخروط شده را بدست آورید.
جزئیات را اضافه کنید
مرحله 3

در یک لایه جدید بالاتر از اثر هنری POI ، باید عناصر پیش زمینه را اضافه کنیم. با شروع هواپیما ، با استفاده از ابزار طرح قلم ، به شکل اصلی به رنگ سفید ببندید و از طرح به عنوان راهنما استفاده کنید. ویژگی هایی مانند پروانه ها و ویندوز ها با ابزار Blob Brush همه به صورت رایگان کشیده می شوند تا احساس انیمیشن بیشتری داشته باشند.
هواپیما را اضافه کنید
مرحله 4

ما هواپیمای زیر هواپیما را نشان می دهیم ، و مهم است که آن را به خوبی بخوانید. بنابراین جلوی (Command-C> Command-F) شکل بدن را کپی کرده و چسباند ، و از ابزار چاقو استفاده کنید تا یک کانتور سایه از قسمت زیرین بکشید. اضافی را حذف کرده و با رنگ نارنجی روشن رنگ کنید. همین اصل را اعمال کنید و بالهای نارنجی را نیز رنگ کنید.
بعد را به هواپیما اضافه کنید
مرحله 5

اضافه کردن یک لایه ابر ، ابعاد بعدی بیشتری به قطعه می بخشد. شما می توانید آنها را با اشکال ساده قلم ابزار در اطراف هواپیما ، مبهم برای ایجاد فضا بسازید. چند رنگ پس زمینه را به رنگ صورتی بسازید تا عمق بیشتری ایجاد شود. به عنوان یک لمس خوب ، من جت های جت را به هواپیما اضافه کردم - این حرکت را به قطعه اضافه می کند.
حرکت را اضافه کنید
5. نحوه اضافه کردن تایپوگرافی
مرحله 1

بعدی تایپوگرافی می آید. من نوع آن را با ابزار Blob Brush به صورت رایگان ترسیم کردم و از ابزار Direct Selection (A) و قلم ابزار برای اصلاح ظاهری کلی استفاده کردم. برای تمرین loop ، نوع پیوست شده روی کاغذ ، ابتدا قبل از تغییر روی رایانه لوحی Wacom ، مفید است.
متن را اضافه کنید
گام 2

برای افزودن تعریف به متن ، گزینه all و Copy و Paste behind (Command-C> Command-B) را انتخاب کنید ، در سمت چپ و بالا کمی جبران کنید ، و سپس رنگ تکراری را به رنگ سفید تغییر دهید. این یک روش ساده برای پاپ کردن متن است.
متن را جبران کنید
کار عالی ، شما اکنون تمام شده اید!

پوستر سفر مصور از روزهای سنگین خود در دهه 50 تا حدودی مورد پسند قرار نگرفته است که شرم آور است. من شخصاً تصویر واقعیت افزوده از یک مقصد مصور را دوست دارم.

همچنین یک بستر دوست داشتنی برای بهره برداری از تایپوگرافی است. متن پویا و چشم نواز برای هر پوستری ضروری است و با داشتن یک پوستر مسافرتی ، باید بیننده را با سبکی تقریبا عاشقانه ترجیح دهد. نمونه های زیبایی از پوسترهای مسافرتی در اطراف وجود دارد ، و توصیه می کنم آنها را چک کنید ، زیرا بدون شک آنها الهام بخش برای کارهای آینده خواهند بود.
آموزش پوستر یکپارچهسازی با سیستمعامل Adobe Illustrator
گرافیک سفر از عناصر Envato

برای تعطیلات سرگرم کننده آماده هستید؟ برای استفاده از این پوسترها و موارد دیگر ، از این گرافیک های جذاب سفر از Envato Elements دیدن کنید. در اینجا یکی از موارد مورد علاقه ما است:
تعطیلات سفر ایزومتریک تخت سه بعدی

پرش ماجراجویی سفر بعدی خود را با این مجموعه ایزومتریک سه بعدی عالی شروع کنید. این بسته دارای یک تم تابستانی سرگرم کننده با تمام عناصر مورد نیاز برای جشن تعطیلات بعدی شما است. در این مجموعه 100٪ گرافیک بردار وجود دارد که می توانید در هر اندازه ای اندازه گیری کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها