آنچه شما  با

آموزش طراحی پوستر ایجاد خواهید کرد

برای این آموزش پوستر توانمندسازی را با استفاده از تایپوگرافی که در گلها با استفاده از ابزار Layer Mask در Adobe Photoshop ساخته شده ، طراحی خواهیم کرد.https://design.tutsplus.com/tutorials/how-to-create-a-poster-using-layer-masks-in-photoshop--cms-30741

برای الهام بخشیدن به پوستر و بروشور ، به GraphicRiver بروید.
به چه چیزی نیاز دارید

همچنین باید فایل و تصویر فونت زیر را بارگیری و نصب کنید:

نمایش playfair و باز کردن Sans توسط Google Fonts
    عکس گل توسط چارلی هاروتاکا از طریق Unsplash

فونت را روی سیستم خود نصب کنید و برای شروع کار آماده هستید!
1. نحوه تهیه تصویر گل
تبلیغات
مرحله 1

عکس گل را در فتوشاپ باز کنید.
تصویر را در فتوشاپ باز کنید
گام 2

قبل از استفاده از گلهای روی پوستر باید زمینه را حذف کنیم. برای این کار ، در پنل Layers ، با فشار دادن Command-J ، لایه Background را کپی کنید و دید لایه Background Background را مخفی کنید.
تصویر پس زمینه را کپی کنید
مرحله 3

در هنگام انتخاب لایه جدید در پنل Layers ، بر روی دکمه Vector Mask کلیک کنید تا یک کپی Layer Mask به Background اضافه شود.
یک لایه ماسک به لایه پس زمینه جدید اضافه کنید
مرحله 4

در هنگام انتخاب لایه ماسک جدید ، از ابزار Brush (B) استفاده کنید. با فشار دادن D و X ، رنگ های پیش زمینه / پس زمینه را تنظیم کنید تا بین آنها جابجا شود. از رنگ مشکی به عنوان رنگ پیش زمینه استفاده کنید و از روی تصویر برای پاک کردن پس زمینه استفاده کنید.
از ابزار قلم مو برای از بین بردن زمینه گل استفاده کنید
مرحله 5

پس از رنگ آمیزی با ابزار برس ، می توانیم جزئیات را بزرگنمایی کرده و کار کنیم. برای نشان دادن یک پوشش قرمز روی ماسک لایه ، روی دکمه backslash (\) ضربه بزنید. این مفید است برای دیدن اینکه آیا ما قسمتهای مناسب را روی یک تصویر پاک می کنیم یا خیر.
برای دیدن پوشش قرمز از کلید برگشتی استفاده کنید و روی جزئیات کار کنید

ما باید چیزی شبیه به این داشته باشیم:
تصویر گل تمیز شده و آماده استفاده در پوستر ماست
2. نحوه تنظیم یک سند جدید و ایجاد راهنما
مرحله 1

در Photoshop ، به File> New بروید. سند Woman Up را نامگذاری کرده و Width را روی 1275 px و Height را برابر 1650 px قرار دهید. من از این ترکیب به عنوان یک جزوه آنلاین استفاده می کنم ، بنابراین از 72 dpi استفاده خواهم کرد. بر روی OK کلیک کنید تا سند ایجاد شود.
یک سند جدید ایجاد کنید
گام 2

Background Layer را انتخاب کرده و با استفاده از ابزار Paint Bucket Tool (G) و به عنوان رنگ پیش زمینه ، لایه را رنگ کنید.
با استفاده از ابزار سطل صفحه را با رنگ سیاه رنگ کنید
مرحله 3

حاکمان را با فشار دادن Command-R فعال کنید. من از اینچ استفاده می کنم - می توانید با رفتن به Photoshop> Preferences> Units و Rulers این کار را تغییر دهید.
خط کش ها را فعال کنید و در صورت دلخواه واحد را تغییر دهید
مرحله 4

بر روی خط کش ها کلیک کنید و به سمت صفحه بکشید تا دستورالعمل ها را ایجاد کنید. من از هر طرف معدن خود را به 1 اینچ تنظیم کرده ام. Shift را نگه دارید تا راهنما را به عدد یکسان بکشید.
Shift را نگه دارید تا راهنماهای شماره ای ایجاد کنید
3. چگونه لایه ها را کپی کنید
مرحله 1

ما لایه گل تمیز شده گل را در پرونده جدید کپی خواهیم کرد. برای انجام این کار ، لایه Right Click> Duplicate Layer را انتخاب کنید ، زیر عنوان: نام را به Flowers تغییر دهید و Document> Woman Up را انتخاب کنید. برای ادامه روی OK کلیک کنید.
تکثیر لایه گل
گام 2

گلها بزرگتر از آنچه ظاهر می شوند ظاهر خواهند شد ، بنابراین اجازه دهید با فشار دادن Command-T در هنگام انتخاب لایه گل تغییر اندازه دهیم. به نوار گزینه بروید ، در قسمت Reference Point Location گوشه بالا سمت چپ را انتخاب کنید ، و همچنین آی حفظ و نگهداری Aspect Ratio را انتخاب کنید. Width را به 30٪ تغییر داده و Enter را فشار دهید.
تغییر اندازه لایه گل روی سند جدید
مرحله 3

بیایید با انتخاب لایه Background ، فشار دادن Shift و کلیک روی لایه گل ، تصویر را روی پوستر قرار دهیم. به نوار گزینه بروید و روی Align Vertical Center کلیک کنید. سپس بصری لایه گلها را به پوستر تراز کنید.
به صورت نوری لایه گل را روی سند جدید متمرکز کنید
4. نحوه اضافه کردن لایه های متن
مرحله 1

با رفتن به Window> Character ، پانل کاراکترها را بالا ببرید. T را فشار دهید تا یک لایه متن جدید اضافه شود. یک لایه اول ، یک تاریخ اضافه کنید ، و در لایه دوم ، Woman Up را اضافه کنید.
پنل کاراکترها را بیاورید و متن اضافه کنید
گام 2

با نگه داشتن Command و کلیک بر روی هر دو ، لایه های متن را انتخاب کنید. بیایید با فشردن Command-T ، این دو لایه را به صورت عمودی بچرخانیم ، تا یکی از گوشه ها را بکشید تا نماد چرخش ظاهر شود و Shift را نگه دارید تا یک چرخش یکنواخت انجام شود.
هر دو لایه متن را انتخاب کنید و Shift را نگه دارید تا یکنواخت بچرخید
مرحله 3

ما می خواهیم کل پوستر را پر کنیم تا چیزی با تأثیر ایجاد شود. راهنما را با فشار دادن فرمان - ؛. برای فشرده کردن پوستر ، به صورت عمودی ، از راهنمای تا راهنمای ، هر دو لایه متن را با فشار دادن Command-T تغییر دهید. هدف این است که عنوان و تاریخ با گل در تعامل باشد.
برای تغییر اندازه لایه های متن از راهنماهای استفاده کنید
مرحله 4

بیایید یک وب سایت اضافه کنیم تا پوستر متعادل شود. من از Open Sans استفاده کردم ، به میزان 25 pt ، به رنگ سفید ، و آن را در گوشه بالا سمت راست قرار دادم ، و حاشیه ای حدود یک اینچ باقی گذاشتم. من از چیزهای مختلفی استفاده کردم زیرا همانطور که از نام آن پیداست ، Playfair Display برای تنظیمات نمایشگر استفاده شده است و در اندازه های کوچک خوب خوانده نمی شود.
یک وب سایت اضافه کنید تا تعادل در پوستر ایجاد شود
5- نحوه اضافه کردن لایه های ماسک
مرحله 1

ما می خواهیم توهم ایجاد کنیم که متن با گل ها در هم تنیده شده است. بیایید با فشار دادن Command-J لایه گل را کپی کنید و آن را در بالای صفحه لایه های ما قرار دهید.
لایه گل را کپی کنید و حرکت کنید

بالای صفحه لایه ها
گام 2

ما می خواهیم روی لایه جدید گل و به طور خاص روی ماسک لایه کار کنیم. با تنظیم ابزار Brush (B) و سپس راست کلیک بر روی اندازه 30 px و سختی 100٪ شروع کنید.

برای مخفی کردن یا آشکار کردن بخش هایی از تصویر می توانید بین رنگ های سیاه و سفید تعویض کنید. با فشار دادن X بین این دو رنگ ، تبادل نظر انجام می شود و کار بر روی جزئیات راحت تر می شود.

ما همچنین می خواهیم به گلبرگ هایی که در پیش زمینه وجود دارد توجه داشته باشیم تا اینها از نظر آنچه متن را پوشش می دهد و آنچه در پشت متن است ، معنا پیدا کنند. پرونده و لایه های نهایی باید مانند تصویر زیر باشد:
بر روی ماسک لایه ای از لایه گل جدید ، از ابزار برس استفاده کنید تا قسمت هایی از گل را فاش کنید
مرحله 3

همین کار را با تاریخ در سمت چپ انجام دهید.
مانند موارد فوق با لایه متن تاریخ نیز عمل کنید
6. نحوه افزودن افکت به یک لایه متن
مرحله 1

برای ایجاد عمق فیلد ، یک سبک لایه Drop Shadow را به متن اصلی اضافه می کنیم. لایه متن Woman Up را در پنل Layers انتخاب کنید. روی Effects> Drop Shadow کلیک کنید.
یک اثر سایه قطره به لایه متن Woman Up اضافه کنید
گام 2

یک پنجره Layer Style ظاهر می شود و متوجه می شوید که در پوستر ما متن سایه خواهد داشت. ما نگاهی نرمتر می خواهیم ، بنابراین اجازه دهید به مقادیر موجود در تصویر زیر تغییر کرده و OK را کلیک کنید.
پنجره Layer Style برای ایجاد یک سایه نرم ، تنظیمات را افزایش می دهد
مرحله 3

لایه متن ما اکنون یک نماد "fx" در کنار آن خواهد داشت. می خواهیم اثر سایه drop را روی لایه متن تاریخ کپی کنیم. لایه متن Woman Up را انتخاب کنید و راست کلیک کنید> Copy Layer Style. در لایه متن تاریخ ، راست کلیک کنید> Paste Layer Style. لایه ها و تصویر باید مانند تصویر زیر باشد:
جلوه ها را روی لایه تاریخ کپی و جایگذاری کنید
7. نحوه اضافه کردن لایه های تنظیم
مرحله 1

در پایین پنل Layers ، روی Add Adjustment Layer> Brightness / Contrast کلیک کنید.
یک لایه تنظیم جدید در بالای همه لایه ها اضافه کنید
گام 2

پانل Properties برای این لایه جدید باز خواهد شد. ما می خواهیم کنتراست بیشتر و کمی روشنایی را به تصویر اضافه کنیم تا از این حالت جدا شود. من مقادیر زیر را اضافه کردم. روشنایی: +15 و کنتراست: +20.
روشنایی و کنتراست را به هم بزنید تا پوستر از آن خارج شود
8. چگونه می توان پوستر را به عنوان .PSD و برای وب ذخیره کرد
مرحله 1

بر روی File> Save As کلیک کنید تا پرونده به عنوان .PSD ذخیره شود تا بعداً آنرا ویرایش کنید.
پوستر را به عنوان پرونده PSD ذخیره کنید
گام 2

برای یک وب سایتی با وضوح پایین تر و اندازه پرونده کوچکتر ، روی File> Save for web (Shift-Option-Command-S) کلیک کنید. در اینجا می توانید کیفیت تصویر و اندازه تصویر را تغییر دهید. روی ذخیره کلیک کنید . و پرونده را ذخیره کنید.
پوستر را در وب برای سایز پرونده کمتر و پوستر با وضوح پایین ذخیره کنید
پایان کار این آموزش را تبریک می گویم!

ما یک مهارت جالب برای جمع آوری پوستر تایپوگرافی که با یک تصویر در تعامل است ، پوشانده ایم. امروز یاد گرفتیم که:

برای مخفی کردن و آشکار کردن بخش هایی از یک تصویر از ماسک های لایه ای استفاده کنید.
    برای اضافه کردن روشنایی / کنتراست به تصویر از لایه های تنظیم استفاده کنید.
    تایپوگرافی را قالب بندی کنید و از آن در جهت های مختلف برای تعامل با تصویر استفاده کنید.
    از سطوح تمرکز تصویر به نفع ما استفاده کنید تا پوستری با عمق ایجاد شود.
    برای ایجاد عمق میدان از لایه های Effects استفاده کنید تا سایه های قطره را به لایه متن اضافه کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها